Hledáte zajímavou práci?

Kontaktujte nás a pomůžeme Vám najít pozici na míru

Nejdůležitější je pro nás skvělý vztah s kandidátem. Zakládáme si na osobním přístupu a to nejen profesionálním, ale i lidském.

Délku výběrového procesu se snažíme zkrátit na co nejmenší možnou dobu. V současnosti jsou to obvykle 2 týdny, vše obvykle závisí nejen na nás, ale i procesech, časových možnostech a rozhodnutí klientů, která musíme respektovat.

page4_img

Musím něco platit, abych mohl pracovat přes Helio-Hem?

Ne! Uchazeče o zaměstnání spolupráce s námi nic nestojí. I když Vám najdeme práci – pořád Vás to nebude nic stát.

page4_img

Bezpečnost a diskrétnost jsou na prvním místě

Rádi bychom zdůraznili, že Vaše osobní údaje jsou u nás v naprostém bezpečí. Bez Vašeho svolení neodešleme ani Váš životopis klientovi.


Jak probíhá náš výběrový proces?

page3_img

Probereme s Vámi možnou spolupráci. Pokud bude Váš profil odpovídat právě otevřeným pozicím, sejdeme se s Vámi a zapojíme do výběrového procesu. Pokud ne, zařadíme Vás do interní databáze. Ve chvíli, kdy se otevře pozice šitá na míru právě Vám, ozveme se Vám, představíme pozici a případně se dohodneme na osobní schůzce.

Pokud Vám klient dá nabídku na pracovní pozici a Vy ji přijmete, naše spolupráce tím nekončí. I nadále nás bude zajímat, jak si vedete, jak se Vám na dané pozici líbí a dokážeme Vám pomoci v případě jakýchkoliv nejasností nebo nedorozumění na novém pracovišti.

A když první pohovor s potenciálním zaměstnavatelem nedopadne? Nezoufejte! Nadále zůstáváme v aktivním kontaktu a společně uděláme vše pro to, aby to příště vyšlo na jedničku. Stále jste blíže k nové práci!

Výhody práce a zaměstnání u naší agentury

Co budete potřebovat k nástupu do nové práce

01/

Zápočtový list

Potvrzení o zaměstnání, známější pod pojmem zápočtový list, je dokument, který je zaměstnavatel povinen vydat zaměstnanci po skončení pracovního poměru. Tato povinnost se vztahuje i na skončení dohody o pracovní činnosti a dohody o provedení práce, uvedena je v § 313 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, společně s náležitostmi, které musí potvrzení o zaměstnání obsahovat.

02/

Osobní doklady

budete podepisovat pracovní smlouvu a vyplňovat dotazník pro účtárnu. Mějte tedy všechna potřebná čísla a doklady po ruce - číslo účtu, občanský průkaz, rodný list dětí (pokud máte)

03/

Výpis z trestního rejstříku

na počkání se dá vyřídit na pobočkách CzechPointu cena za vydání je 100Kč.

04/

Výpis ze zdravotní dokumentace

na některé pozice je nutné mít před nástupem lékařskou prohlídku. Tu zařizuje zaměstnavatel a pro její vyřízení je nutné si zažádat u svého praktického lékaře výpis ze zdravotní dokumentace. Pokud je nutné tento výpis zařídit upozorní Vás na to náš personalista.