Služby které nabízíme

page3_img

Recruitment

Recruitment je vyhledávání a výběr vhodných uchazečů na volná pracovní místa ve Vaší společnosti. Tato služba je řešením, které ušetří Váš čas a vynaložené úsilí zaměřené na vyhledávání pracovníků na trvalý pracovní poměr. Výběry provádějí zkušení a vyškolení odborníci v oblasti personalistiky. Ušetříte čas a energii Vašeho personálního útvaru od inzerce, po osobní pohovory s kandidáty a můžete věnovat svoji energii důležitým úkolům. Fakturaci za poskytnuté služby Vám vyhotovujeme až v den nástupu kanidáta do zaměstnání.

page3_img

Agenturní zaměstnávání

Jde o flexibilní formu zajištění pracovníků, aniž by se stali trvalými zaměstnanci Vaší společnosti. Po celou dobu tak máte potřebný personál stále při ruce, díky čemuž se vyhnete přerušení výroby, nedodržení termínu realizované zakázky nebo neefektivního, rychlého najímání pracovních sil. Po stanoveném období si zaměstnance převedete administrativně pod sebe s tím, že minimalizujete náklady na trénink a prvotní zaučení. Tato služba je velmi oblíbená v období letních brigád, dovolených, či velkých zakázek, které vyžadují pracovní síly pouze na omezenou dobu.

page3_img

Executive search

V okamžiku, kdy potřebujete do týmu člověka, který bude přesně odpovídat Vašim požadavkům a jeho zkušenosti budou přínosem i příslibem, stačí se obrátit na nás. Napřímo oslovíme ty nejlepší a plně kvalifikované kandidáty, úzkoprofilové odborníky, kteří nepotřebují dlouhé zapracování ani specifické zaškolení a jsou pro Vaši pozici jako stvoření.V průběhu celého výběru, až do předem sjednané fáze, zůstává jméno Vaší společnosti důvěrným, aby se předešlo úniku Vašich personálních plánů, případně jiných strategických informací.

NÁŠ CÍL

page3_img

Naším hlavním cílem je snížení nákladů Vaší společnosti. Pracujeme na základě povolení Ministrestva práce a sociálních věcí ČR. Naše společnost patří mezi stabilní a dynamicky se rozvíjející organizace s mnohaletými zkušenostmi na české trhu práce. Služby zajišťujeme mnoha firmám a uchazečům z cele České republiky. Reference poskytneme na vyžádání.

Jsme schopni Vám vyhledat pracovníky dle Vašich požadavků. Máme dlouholeté zkušenosti a svou práci děláme rádi a svědomitě. V dnešní složité době je potřeba umět vhodné kandidáty nejen najít a oslovit, ale také kvalitně a dobře posoudit a vybrat. Proto jsme tu MY.