O nás

page2_img

Jsme sehraný tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi na trhu práce..

Za 17 let působení na trhu práce jsme získali mnoho zkušeností, a proto si troufáme říci, že jsme dnes skutečnými profesionály v této oblasti. Pracujeme na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Zaměřujeme se na vyhledávání pracovníků dle kritérií zadavatele.

Specializujeme se na vyhledávání pracovníků ve všech oblastech trhu práce. Jsme schopni zajistit naše služby firmám a uchazečům z České republiky a EU. Za dobu existence jsme pomohli tisícům lidí při zprostředkování zaměstnání či brigády, naše nabídka práce pokrývá díky pobočkám Praha, Ostrava, Brno a Kolín celou Českou republiku.

Své práci se věnujeme naplno a děláme ji rádi a poctivě. V dnešní složité době je důležité umět vhodné kandidáty nejen kvalitně vybrat, ale také dobře posoudit a přidělit zadavateli tak, aby plně vyhovovaly jeho potřebám.

Chcete individuální přístup a dobrou personální agenturu s kvalitním zázemím?

Neváhejte se obrátit na firmu WELDMAN s.r.o.

Historie společnosti

2017

byla založená personální agentura Helio-Hem s.r.o specializující se na strojírenskou , hutní a kolejovou výrobu.

2019

koncem tohoto roku byla převedená veškerá vlastnická práva k věcem, právům a majetkovým hodnotám ze společnosti Helio-Hem s.r.o. na společnost WELDMAN s.r.o., která pokračuje nadále ve všech výrobních, montážních, servisních a dodavatelských aktivitách.

VÝHODY SPOLUPRÁCE

SNÍŽÍME NÁKLADY VAŠÍ SPOLEČNOSTI A UŠETŘÍME VÁŠ ČAS!!!

Při veškerých službách nabízených zadavatelům spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými konzultanty, kteří disponují bohatými zkušenostmi z oblasti lidských zdrojů, psychologie a vzdělávání

Vždy jsme našim klientům oporou a dodržujeme základní pravidla jako jsou: diskrétnost, profesionalita, informovanost, spolehlivost a etika. Naším cílem je usnadnit našim klientům práci a převzít na sebe komplexní zodpovědnost v oblasti personalistiky a lidských zdrojů

Jsme schopni se plně přizpůsobit potřebám našich klientů. Empatie, vstřícnost a spokojenost klienta je naším hlavním krédem. Důvěru v námi poskytované služby si získáváme rovněž absolutní flexibilitou, kterou můžeme poskytnout nad rámec standardu při řešení veškeré personální podpory.